LOADING CLOSE

Tréninkové kempy a soustředění

Soustředění po trase XTERRA Czech

20. 6. 2019

Soustředění po trase XTERRA Czech

Trasa místního závodu XTERRA Czech se každý rok mění a její znalost je neocenitelnou výhodou. Právě proto jsme připravili intenzivní víkendový camp zaměřený právě na seznámení s trasou závodu XTERRA Czech. Zkušení trenéři Karel Zadák a Michal Piloušek senior vám budou ukazovat ty nejlepší stopy kudy jet, kde ušetřit síly,…

Read more

Triatlonový kemp Livigno

13. 7. 2019

Triatlonový kemp Livigno

Největší zlepšení v tréninku ucítíte po návratu z našeho vysokohorského triatlonového kempu. Budeme společně trénovat v nadmořské výšce 1800m + v nádherné lokalitě Livigno v Itálii. Užijete si exkluzivní cyklistické tréninky ve sv. Mořici, v Passo del Stevio, plavání na místě a běžecké tréninky jak v rovinách, tak na okolních…

Read more

Jak začít trénovat?

Kontaktujte nás přes kontaktní formulář v zápatí stránky a popište, v čem chcete pomoci nebo jaké jsou vaše cíle či potřeby vaší společnosti.

Trénink na zkoušku zdarma

Připravte si běžecké boty, sporttester a hrudní pás! Zaběháme si, zjistíme vaši aktuální kondici a zdravotní stav.

 

Nastavení spolupráce

Po úvodním tréninku zdarma se přihlásíte do aplikace Trainingpeaks a přidáte si svého trenéra. V aplikaci Vám naplánujeme tréninky na míru a budeme je upravovat.

Plnění sportovních cílů

Začnete trénovat podle indiviuálního tréninkového plánu.  Jednou za dva týdny Vás přijedeme osobně zkontrolovat a ukáže, co zlepšit.

Jak nás kontaktovat?