LOADING CLOSE

Po vydařeném triatlonovém kempu Mallorca 2019, pod záštitou 2BWinner trenérů Karla Zadáka (experta mallorských tras, vítěze Ironman 70.3 Mallorca 2019), Tomáše Ondráčka a Františka Schovala, jsme pro vás připravili další triatlonový kemp na Mallorce ve stejném trenérském složení.

Zázemí najdeme v oblíbeném triatlonovém centru, s vlastním venkovním vyhřívaným bazénem, saunami, posilovnou, výbornou kuchyní, i každý den připravenými traťovkami, v resortu, kde můžete potkat světovou triatlonovou špičku. Pojeďte s námi najíždět vaše první kilometry v nové sezóně v teple. Čeká nás nezapomenutelných 11 dní se skvělou partou.

Chceme podpořit sebedůvěru u začínajících triatletů, předat jim rady i zkušenosti, jak správně a hlavně efektivně trénovat a závodit. U pokročilejších se zaměříme na výkonnost a rozvoj vytrvalosti, samozřejmě s doporučeními co a jak ještě vylepšit.

Pro koho je tedy kemp vhodný?

Jednoduše pro všechny. Vytvoříme dvě tréninkové skupiny dle aktuální výkonnosti každého účastníka. Opravdu se nemusí bát ani začátečník, který si koupil kolo na podzim, ani zkušený triatlet, který celou zimu poctivě šlapal na trenažéru nebo mrznul na biku v terénu. V 25 m plaveckém bazénu, který je součástí hotelového komplexu, budeme dbát na zlepšení plavecké techniky a zvyšování výkonnosti. Něco naběháme podél i po pláži a večery budou patřit strečinku pro kvalitní regeneraci.

Trenéři se vám budou věnovat po celý den v připraveném celodenním tréninkovém programu. Naučí vás trénovat i odpočívat. Samozřejmostí budou individuální konzultace i praktické nácviky specifických triatlonových dovedností a zručností.

Propozice kempu

Termín:

 • 6.3. – 16.3.2020 (11 dní)

Místo:

Místo odletu/příletu:

 • bez letenek

Letenky: 

 • v případě zájmu zajistíme letenky včetně přepravy kola.

Garanti kempu:

 • Karel Zadák – hlavní trenér
 • Tomáš Ondráček – trenér
 • František Schoval – trenér

Maximální počet účastníků kempu je 25.

Cena kempu: 23 400,- Kč

Zvýhodněná cena pro doprovod (partnera/partnerku): 19 990,- Kč

V případě zájmu zajistíme letenky včetně přepravy kola (orientační cena letenky včetně kola z Prahy je 7800,- Kč) záleží na době rezervaci.

 

Cena zahrnuje

 • transfer z letiště na hotel a zpět v termínu
 • ubytování v hotelu Viva Blue **** včetně polopenze
 • balíček s výživou Enervit + iontové nápoje
 • služby trenéra včetně tréninkového programu po dobu kempu
 • pravidelné večerní „triatlonové“ diskuze
 • vyhřívaný, venkovní plavecký bazén 25m v hotelu
 • 1x masáž
 • posilovna a sauna

A kdo se Vám bude věnovat

Karel Zadák

jeden z našich nejlepších triatlonistů poslední dekády, vítěz Triprague 2016, kde si zajistil titul mistr ČR v ½ Ironmanu, dále se stal mnohonásobným mistrem ČR v terénním triatlonu a mistrem ČR v krátkém i dlouhém duatlonu, vicemistrem Evropy v xteře z roku 2009, 2011 a celkově šestý v tomtéž závodě o devět let později v roce 2018. Na Mallorce bude působit jako hlavní trenér a prozradí vám tajemství jeho sportovní dlouhověkosti a úspěchů. S touto bohatou sportovní historií bezpochyby bude garantem našeho soustředění.

Tomáš Ondráček

Tomáš byl v letech 2015 až 2018 hlavní trenérem projektu Sportisimo hvězdy, kde připravoval vybrané hobby běžce na závody seriálu RunCzech. Trénoval elitní vytrvalkyni Marcelu Joglovou (maraton 2:43) a Ultra běžkyni Kateřinu Kašparovou
V minulosti pracoval v běžecké speciálce Triexpert, kde vedl první běžecké tréninky pro veřejnost. Aktuálně pracuje v různých projektech spojených s během a vede skupinu brněnských maratonců.

František Schoval

se již několik let věnuje trenérství v Praze a je držitelem trenérské licence II. třídy. S Františkem se často můžete potkat na závodech po celé České kotlině a řadí se mezi úspěšné závodníky na středních tratích, duatlonu i aquatlonu. František bude dohlížet na vaši techniku nejen na kole, ale především při plaveckých a běžecký trénincích.

Rezervujte si místo ještě dnes