LOADING CLOSE

Osobní trenér běh

Osobní trenér běh na 10 km

Osobní trenér běh na 5-10 km

Časová náročnost: 2-6 hodin za týden

Máš cíl startovat na běžeckém závodě nebo jen chceš zlepšit svoji kondici a shodit přebytečná kila? Právě pro tebe naši trenéři připravili tréninkový plán pro zvládnutí těchto předsevzetí. Při troše disciplíny a motivace si splníš svoje běžecké cíle!

 

Osobní trenér na půmaraton

Osobní trenér na půlmaraton

Časová náročnost: 4-8 hodin za týden

Chceš začít individuální trénink od nuly a zaběhnout půlmaraton pod 2:00? Nebo jen proběhnout cílovou čáru půlmaratonu bez zranění a s radostí? Právě pro tebe připravíme tréninkový plán, které ti umožní tyto vytyčené cíle splnit. 

Osobní trenér na maraton

Osobní trenér na maraton

Časová náročnost: 5-12 hodin za týden

Máš cíl uběhnout maraton a nevíš jak začít s tréninkem? Nebo chceš zlepšit svoje osobní rekordy? Právě pro tebe máme připraveny tréninkový plán pro zaběhnutí maratonu v čase od 4:30 do 2:45. Připravíme i osobní trénink na ultramaraton.

Chci osobního trenéra na běh

Osobní trenér triatlon

Osobní trenér na krátký triatlon

Osobní trenér na krátký triatlon

Časová náročnost: 2-4 hodiny za týden

Chceš začít s triatlonem? Chceš vylepšit svůj čas na krátkém nebo olympijském triatlonu? Zkušení trenéři ti připraví tréninkový plán a podělí se o své závodní zkušenosti! Určeno pro začínající i zkušené.

Osobní trenér na půlironman

Osobní trenér na půlironman

Časová náročnost: 5-10 hodiny za týden

Chceš trénovat pod zkušenými trenéry, kteří tě povedou během sezóny i mimo ní? Na Karla Zadáka a František Schovala se můžeš při ladění svého výkonu spolehnout. Určeno pro začínající i zkušené atlety.

Osobní trenér na dlouhý triatlon ironman

Osobní trenér na dlouhý triatlon ironman

Časová náročnost: od 10 hodin za týden

Chcete si splnit svůj sen a absolvovat dlouhý triatlon, také zvaný ironman? Karel Zadák a František Schoval tě připraví a povedou. Před začátkem tréninku se počítá s přípravou 2 až 3 roky. Pouze pro zkušené.

Chci osobního trenéra na triatlon

Jak začít trénovat?

Kontaktujte nás přes kontaktní formulář v zápatí stránky a popište, v čem chcete pomoci od osobního trenéra. Působíme v Praze, Brně a Ostravě. Nezapoměňte doplnit, zda chcete osobní trénink na běh nebo na trialon.

Vyzkoušejte osobního trenéra

Připravte si běžecké boty, sporttester a hrudní pás! Zaběháme si, zjistíme vaši aktuální kondici a zdravotní stav.

 

Nastavení spolupráce

Po úvodním tréninku zdarma se přihlásíte do aplikace Trainingpeaks a přidáte si svého trenéra. V aplikaci vám váš osobní trenér naplánuje tréninky na míru!

Plnění sportovních cílů

Začnete trénovat podle indiviuálního tréninkového plánu.  Jednou za dva týdny vás přijede osobní trenér zkontrolovat a ukáže, co zlepšit!

Proč využívat osobního trenéra?

Jak důležité je mít osobního trenéra?

Někdo se občas ptá, proč každý měsíc investovat kus peněz do osobního trenéra, potažmo tréninkového plánu. Přece si můžu sám říci, že dnes půjdu běhat, zítra plavat a pozítří na kolo, to opakovat pořád dokola a pro případ, že bych byl zapomnětlivý, si to dokonce zapsat do diáře. Na konci roku si za ušetřený obnos raději koupím běžecké boty nebo letenku na soustředění. Pravda je samozřejmě taková, že přesně tohle udělat můžete. A až se dostanete na závody, určitě si je užijete. Jenže!

Lenošení

Jste-li závodník typu lenoch, realita začne vypadat tak, že běhat půjdete nakonec až zítra, na kolo se dostanete jen v sobotu a místo plavání se na ten trénink, který začíná vypadat jako noty na buben, raději dobře vyspíte. Za tři týdny se vaše předsevzetí i původní řád ocitnou v totálním chaosu a vy se budete v závodě proklínat hned v prvním kopci. Naopak představa virtuálního biče vás může pozvednout i k tomu, že ten prokletý budík v pět třicet jen tak nezaplácnete.

Výmluvy

Přehrajete-li si předtím, než se slastně otočíte na druhý bok, svůj vodopád výmluv osobnímu trenérovi, proč jste jeho sofistikovaný a na tělo jako frak šitý plán naprosto ignorovali, automaticky vám to vytáhne z postele aspoň jednu nohu. Samozřejmě, že by prvotním důvodem k tréninku pro vás měla být vizualizace představy, jak vítězně probíháte finish line, ale upřímně – slabou chvilku může mít občas každý a pak se parťák se sportovním srdcem a zkušeností se zvládáním drobných kriziček docela hodí.  

Motivace

Další důležitou věcí je, že pokud chcete porazit kamaráda Vomáčku, který vám bestie soustavně ujíždí v každém druhém kopci, pionýrské každonedělní zvolání typu „mámo, jedu na kolo, přijedu na woběd!“ se mine tréninkovým účinkem. Zatímco vy se projedete krajinou na obecnou vytrvalost, a možná si cestou šoupnete dvě pivka s hezkým výhledem, milého Vomáčku porazíte jedině tehdy, když si pětkrát za sebou vyjedete kopec pěkně v tempu. A o tom, že Vomáčku nepředplavete, protože bez nácviku správné techniky se ve vodě ploužíte jako spavou nemocí stižený sumec, raději nemluvme.

Disciplína

Triatlon, na rozdíl od ostatních sportů, není holubník. Někdo říká, že jeho uctívači jsou banda namyšlených namakanců, někdo podle něj dokáže dost logicky usoudit, že člověk, který se mu opravdu věnuje, umí držet pusu, krok a disciplínu. Dobrý osobní trenér vám v tomhle pomůže a navíc vás nasměřuje Ale i kdybyste ještě váhali nad tím, zda si aspoň trošku s některým z nich zakoketovat, každopádně si ho užívejte!

Mám zájem o osobního trenéra