LOADING CLOSE

Po zakoupení programu bude váš plán automaticky nahrán do tréninkového deníku TreaningPeaks. Jak to celé funguje naleznete zde.


1,190
Tento program je určen pro běžce s ambicí zaběhnout maraton . Již dokončili půlmaraton a chtějí zahájit maratonskou přípravu? Ještě jste maraton neuběhli? Šestnáctitýdenní program obsahuje 4 – 6 tréninků týdně, je rozdělen na rozvoj jednotlivých složek tréninku skládajících se z vytrvalosti, tempa, rychlosti a síly.
1,190
Šestnáctitýdenní běžecký program pro pokročilé obsahuje 4-6 tréninků týdně. Naučíte se správnou techniku běhu, stravování, protahování a posilování
1,190
Šestnáctitýdenní běžecký program pro začátečníky obsahuje 4 tréninky týdně na rozvoj vytrvalosti. Naučíte se vše potřebné pro dokončení maratonu bez krize.
890
Čtrnáctitýdenní běžecký program pro pokročilé. Obsahuje 3 - 5 běžeckých tréninků týdně. Budete rozvíjet vytrvalost, tempo, rychlost, sílu a techniku běhu.
690
Dvanáctitýdenní běžecký program pro pokročilé. Obsahuje čtyři běžecké tréninky týdně. Budete rozvíjet vytrvalost, tempo, rychlost a sílu.
890
Čtrnáctidenní běžecký program pro pokročilé. Obsahuje 3 - 4 běžecké tréninky týdně. Naučíte se správnou techniku běhu, jak se obléct a stravovat.
690
Dvanáctitýdenní běžecký program pro úplné začátečníky. Obsahuje tři běžecké tréninky týdně. Naučíte se správnou techniku, jak se oblékat a jak se stravovat.
990
Šestnáctitýdenní běžecký program pro pokročilé obsahuje 4-6 tréninků týdně. Naučíte se správnou techniku běhu, základy protahování a posilování.
990
Čtrnáctitýdenní běžecký program pro pokročilé. Obsahuje 4 běžecké tréninky týdně. Naučíte se správnou techniku běhu, jak se obléct, stravovat, základy protahování a posilování.