LOADING CLOSE

Po zakoupení programu bude váš plán automaticky nahrán do tréninkového deníku TreaningPeaks. Jak to celé funguje naleznete zde.


690
Dvanáctitýdenní běžecký program pro úplné začátečníky. Obsahuje tři běžecké tréninky týdně. Naučíte se správnou techniku, jak se oblékat a jak se stravovat.
690
Dvanáctitýdenní běžecký program pro pokročilé. Obsahuje čtyři běžecké tréninky týdně. Budete rozvíjet vytrvalost, tempo, rychlost a sílu.
890
Čtrnáctitýdenní běžecký program pro pokročilé. Obsahuje 3 - 5 běžeckých tréninků týdně. Budete rozvíjet vytrvalost, tempo, rychlost, sílu a techniku běhu.
890
Čtrnáctidenní běžecký program pro pokročilé. Obsahuje 3 - 4 běžecké tréninky týdně. Naučíte se správnou techniku běhu, jak se obléct a stravovat.
990
Čtrnáctitýdenní běžecký program pro pokročilé. Obsahuje 4 běžecké tréninky týdně. Naučíte se správnou techniku běhu, jak se obléct, stravovat, základy protahování a posilování.
990
Šestnáctitýdenní běžecký program pro pokročilé obsahuje 4-6 tréninků týdně. Naučíte se správnou techniku běhu, základy protahování a posilování.
1,190
Šestnáctitýdenní běžecký program pro pokročilé obsahuje 4-6 tréninků týdně. Naučíte se správnou techniku běhu, stravování, protahování a posilování
1,190
Šestnáctitýdenní běžecký program pro začátečníky obsahuje 4 tréninky týdně na rozvoj vytrvalosti. Naučíte se vše potřebné pro dokončení maratonu bez krize.
1,190
Tento program je určen pro běžce s ambicí zaběhnout maraton . Již dokončili půlmaraton a chtějí zahájit maratonskou přípravu? Ještě jste maraton neuběhli? Šestnáctitýdenní program obsahuje 4 – 6 tréninků týdně, je rozdělen na rozvoj jednotlivých složek tréninku skládajících se z vytrvalosti, tempa, rychlosti a síly.